Vítejte na stránkách KAMNAzKANADY.cz

Krbové vložky

Kanadské krbové vložky

Kanadské krbové vložky Regency, Pacific Energy, Hampton, Osburn a Stove Builder nabízejí (stejně jako kanadská krbová kamna) to nejlepší, co můžou krbové vložky poskytnout. Vysoká účinnost, dlouhá doba hoření, dvojí spalování, doživotní záruka, minimum popela, snadná obsluha, prvotřídní kvalita a zajímavý design. To jsou hlavní důvody, proč pořídit kanadskou krbovou vložku.

Konstrukce kanadských vložek

Koncepce kanadských krbových vložek vychází z ocelové spalovací komory (topeniště), které představuje základní část kanadské krbové vložky. Vložka je obložena šamotovými cihlami, které představují tradiční izolační materiál. Následné osazení dvířky, mřížkou, ventilátorem, bočními plechy a lištami v různém provedení představuje nespočet kombinací k dosažení individuálního přání ohledně finální podoby kanadských krbových vložek. Nabízí se tak nepřeberné množství variant, které uspokojí veškeré požadavky a představy.

Doživotní záruka

Kanadské krbové vložky mají doživotní záruku na spalinovou komoru, což svědčí o jejich prvotřídní kvalitě. Kanadské krbové vložky lze nazvat kazetovými vložkami - umožňují jednoduchou montáž do stávajícího otevřeného krbu.

Kompletní nabídka kanadských vložek na e-shopu www.e-teplo.cz

Na stránkách www.kamnazkanady.cz prezentujeme primárně nabídku kanadských krbových kamen. Krbové vložky zde nejsou, avšak naleznete je na stránkách našeho obchodu www.e-teplo.cz

Samostatná kategorie kanadské krbové vložky obsahuje ucelenou nabídku těchto prvotřídních zdrojů tepla. Naleznte zde krbové vložky Regency, Pacific Energy, Hampton, Napoleon, Osburn.

Elektrické krbové vložky Napoleon - trend poslední doby. Moderní dekorativní vytápění malých místností. Vizualizace plamene s možností volby intenzity a barvy plamenů. Vytápěcí schopnost kombinovaná s funkcí ventilátoru.
Snadná instalace bez nutnosti stavby komínu. Elektrické krby můžete instalovat téměř všude. Jediným požadavkem je připojení k síti (230 V). Prohlédněte si pestrou nabídku kanadských elektrických krbů Napoleon.DOPORUČUJEME TATO KANADSKÁ KAMNA